|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Color: | Blue, Red |
| Material: | Plastic |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item No. | LX648545(stunt toys car) |
| Product Size | 20x19x12.5cm |
| Packing Size | 33x19.5x15.5cm |
| Carton Size | 83x34x69cm |
| Package | Window Box |
| QTY/CTN | 16pcs/ctn |
| G.W/N.W | 20/17.5KGS |
| Measurement | 0.195Cbm |
| Feature | 360° spin, drift, remote control, 5 lighting modes |
| Certification | India BIS,62115,EN71,7p,R4040,ASTM |







| Company Name | WENZHOU SIMPLE TRADING CO., LTD. |
| Address | Room 502, Building 1, Faith-Trust Center, 1067 Jinxiu Road, Lucheng District, Wenzhou, Zhejiang, China |
| Contacter | Charles Xia |