|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Age: | 7-14 Years |
| Channel: | 2 Channel |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item No. | LX20221117 |
| Packing Size | 25.5x13x17cm |
| Carton Size | 77.5x41x70.5cm |
| Package | Window Box |
| QTY/CTN | 36pcs/ctn |
| G.W/N.W | 19/16.5KGS |
| Measurement | 0.224Cbm |
| Feature | 1:16 Four-way 2.4g tractor |
| Certification | India BIS,PAHS,EN71,8p,HR4040,ASTM |
















| Company Name | WENZHOU SIMPLE TRADING CO., LTD. |
| Address | Room 502, Building 1, Faith-Trust Center, 1067 Jinxiu Road, Lucheng District, Wenzhou, Zhejiang, China |
| Contacter | Charles Xia |