|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Certificates: | India Bis, 62115, En71, 7p, R4040, ASTM |
| Mode: | 5 Lighting Modes |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item No. | LX776037(radio control toys) |
| Product Size | 30x16x13cm |
| Packing Size | 38x18x17cm |
| Carton Size | 75x39x70cm |
| Package | Window Box |
| QTY/CTN | 16pcs/ctn |
| G.W/N.W | 16.5/14.5KGS |
| Measurement | 0.205Cbm |
| Feature | remote control car with light and music |
| Certification | India BIS,62115,EN71,7p,R4040,ASTM |








| Company Name | WENZHOU SIMPLE TRADING CO., LTD. |
| Address | Room 502, Building 1, Faith-Trust Center, 1067 Jinxiu Road, Lucheng District, Wenzhou, Zhejiang, China |
| Contacter | Charles Xia |