|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Certificates: | India Bis, 62115, En71, 7p, R4040, ASTM |
| Mode: | 5 Lighting Modes |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item No. | LX490258(rc truck) |
| Product Size | 25x14x17cm |
| Packing Size | 38x18.5x20cm |
| Carton Size | 77x41x87cm |
| Package | Window Box |
| QTY/CTN | 16sets/ctn |
| G.W/N.W | 17.5/14.5KGS |
| Measurement | 0.275Cbm |
| Feature | Can fire bullets, remote control car |
| Certification | India BIS,62115,EN71,7p,R4040,ASTM |






| Company Name | WENZHOU SIMPLE TRADING CO., LTD. |
| Address | Room 502, Building 1, Faith-Trust Center, 1067 Jinxiu Road, Lucheng District, Wenzhou, Zhejiang, China |
| Contacter | Charles Xia |